Bikart Plastik Kart Sistemleri

Sektördeki 8 yıllık tecrübe ve deneyimimiz ile siz mükemmeli arayan müşterilerimize, günümüz teknolojisini, tecrübemiz ve kaliteli ürün anlayışı ile birleştirerek sektörde bilinen bir marka olarak hizmet sunmaktayız.

Bikart Plastik Kart Sistemleri olarak bizler; Plastik Kart, Plastik Kart Yazıcıları, Yazıcı Sarf Malzemeleri (Ribbon - Kartuş vb. gibi), Boyun Askı İpleri ve Plastik Kart Aksesuarları üretimi ve satışı konularında uzman kadromuz ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

 

plastik-kart-imalatı

 

 

Plastik Kart ürünlerinde, Manyetik Bantlı Kart, Emboss Kart (Kabartmalı Kart), Barkodlu Kart, RFID Kartlar (Proximity Kart, Temassız Kart, HID Kart vb. gibi), Kontaklı Smart Kartlar (Chipli Kartlar) başlıca üretimini yapmakta olduğumuz plastik kart çeşitlerimizdir.

Bikart Plastik Kart Sistemleri, ISO CR-80 standartlarına uygun üretim gerçekleştiren sektördeki az sayıdaki firmalardan biridir.

 

Bikart Plastik Kart Sistemleri, Boyun Askı İpleri ve Kart Aksesuarları konusunda, Plastik Kart Sistemlerinde olduğu gibi uzman kadromuz ve teknoloji yatırımı ile hızlı, güvenilir ve üstün kalitesini sektörde ispat etmiştir.

Sektörde kalitemizi ispatlamış bir firma olmanın bilinciyle, siz müşterilerimizin beklentilerini karşılarken hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışımızdan kopmadan çalışmayı ilke edindik. Bu doğrultuda müşteri portföyümüzü geliştirmek ve uzun süreçli partner firmanız olarak hizmet etmek en büyük amacımızdır.

MARKANIZ MARKAMIZDIR...